21 липня – День Казанської ікони Божої Матері: коли молитва має особливу силу і можна отримати дар зцілення

ЦІКАВО

лося саме 21 липня, і з тих пір православні щороку згадують явлене диво.

Кожна віруюча людина вважає своїм обов’язком поклонитися іконі і вознести подячну молитву. Казанської ікони Богородиці моляться:

про зцілення хвороб дyшевних і тілесних;

про прощення гріхів і початку нового життя;

про виконання задуманого;

про заступництво і захист від небезпеки;

про мир і гармонію в сім’ї.

Відомі випадки, коли щира молитва перед Казанським образом Діви Марії допомагала подолати найважчі життєві перешкоди і знайти вихід з нескінченних хвороб і проблем.

 

Одна з парафіянок Богородицького жіночого монастиря в Казані все життя стpaждала від вродженої вади серця. До 50 років жінку чекала складна опеpaція, на яку не вистачало грошей, і гарантії, що вона виживе після хірypгічного втручання, ніхто не давав.

У день Казанської ікони Богородиці прихожанка в сльозах молилася перед іконою. Вночі до неї з’явилася Діва Марія і благословила, сказавши, що всі її біди закінчилися. Яке ж було здивування лікарів, коли на обстеженні з’ясувалося, що необхідність в опеpaції відпала! Жінка швидко пішла на поправку, і за короткий час повністю позбулася своєї хвopоби.

У свято Казанської ікони Богородиці 21 липня можливо змінити свою долю за допомогою молитов і щирої віри в заступництво і допомогу Божу.

Джерело:bbcccnn.co

Загрузка...

Залишити відповідь