РОСІЯ ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД ДОЛАРА, ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ ДЛЯ САМОГО ПУТІНА

СВІТ

Є інформація про те, що Мінфін РФ вже підготував пакет “контрсанкцій”, зокрема – зведення до мінімуму будь-яких транзакцій з американською валютою.

Грубо кажучи, Москва намагається піти з доларової зони і причина цього лежить на поверхні.

Всі такі транзакції проводяться через кореспондентські рахунки американських банків, а за чинним там законодавством, спецслужби мають право контролювати всі підозрілі платежі на предмет їх причетності до терористичної діяльності. Так були обчислені путінські таємні гаманці і спеціальні гаманці, з яких починаються схеми оплати послуг різних міжнародних чиновників, в тому числі, і за отримання права проведення того самого чемпіонату, який щойно закінчився.

Москва тотально виходить з долара і як відзначають фінансові аналітики – нарощує закупівлі золота. Причому, російський Центробанк дає звіти раз на півроку і поки не видно, яка кількість грошей, виручених за облігації, пішли на покупку золота. У РФ же відзначають, що швидше за все, з цієї суми не дорахуються 20 млрд, які були втрачені через терміновість продажу облігацій і ще 60 млрд., Нібито пішли на будівництво “інфраструктурних об’єктів”. Загалом, це якось нагадує графу витрат: “викинула в прірву”.

Як стверджують в Кремлі, американські цінні папери не є надійними, тому й стався масовий вихід з них. Але що характерно, довгий час вони були надійними, а додаткові закупівлі найбільшими утримувачами облігацій підтверджують надійність цього фінансового інструменту і тільки для Москви він став ненадійним.

У зв’язку з цим цікаво відзначити, що Віктор Янукович, перед своєю стрімкою втечею, теж перекладав всі засоби в золото і золотий літак А-319 – полетів в Емірати в ту ніч, коли Янукович метнувся до Харкова, а потім – до Криму. Ці маневри він робив без багажу, який спокійно пролетів над Сочі і пішов до теплих берегів Затоки.

Крім того, точно такі ж вправи з відмовою від долара демонструвала і Венесуела. Де тепер Янукович і що зараз відбувається в Венесуелі – добре відомо. Це означає, що дідусь Вова готується пограти в хованки, тому – переводить всі заначки і перетворює їх не в банкноти які залишають слід, а в   надійне золото.

Як там у Пушкіна: “Там царь Кощей над златом чахнет”.

Анти-колорадос

Джерело:bbcccnn.co

Загрузка...

Залишити відповідь