ЦЕ КІНЕЦЬ! Доля Путіна вирішувалася всю ніч, в ЄС щойно виступили з жорсткою заявою

ПОЛІТИКА

Лідери євросоюзу на саміті в Брюсселі погодили рішення про продовження санкцій проти Росії ще на півроку

Про це повідомило джерело в структурах ЄС.

“Відбулася коротка дискусія на тему РФ, України, мінським угодами, її результатом стало узгодження продовження санкцій ще на шість місяців”, – сказав він.

У той же час, відомо, що Італія виступила проти прийняття такого рішення.

Зокрема, італійський прем’єр Джузеппе Конте заявив, що антиросійські санкції не повинні продовжуватися автоматично.

Раніше Конті висловлював готовність працювати над зняттям санкцій відносно Москви. За його словами, Росія нібито грає ключову роль у вирішенні багатьох міжнародних криз і неправильно абстрагуватися від діалогу з нею.

Крім того, стало відомо, що плановане заяву по торгової і оборонної політики Євросоюзу також було заблоковано Італією через відмінності в поглядах на міграційну політику Брюсселя.

Через відсутність заяви прес-конференція голів Євроради та Єврокомісії була перенесена на наступний день, йдеться в повідомленні Європейської ради.

У підсумку, як підтвердив голова Європейської ради Дональд Туск рішення по обох спірних питань було прийнято.

Зокрема, прем’єр-міністр Люксембургу Ксав’є Бетель повідомив, що лідери ЄС прийшли до “проривної” угоди після того, як засідали всю ніч.

Нагадаємо, для Росії війна в Україні та анексія Криму обходяться мільярди доларів щороку. Економічні санкції, які на Росію наклали після її загарбницьких дій в Україні, зіграли свою роль і зменшую ВВП Росії приблизно на 0,7% в рік.

Про це розповів шведсько-американський економіст Андерс Аслунд. При цьому за роки агресії Росія втратила ще і важливих кредитів, що потягло до того ж скорочення інвестицій.

«Протягом останніх чотирьох років Росія втратила приблизно $250 млрд кредитів, які діяли раніше. Це значить, менше інвестицій. Економічне зростання РФ залишається на рівні 1,5%, ніхто не очікує більшого. Російська економіка зараз у сумному стані, і краще не буде. Це означає, що існують жорсткі обмеження на військові витрати», — заявив Аслунд.

Також економіст зазначає, що це тільки питання часу, коли росіяни зрозуміють, що сьогоднішній уряд не здатне підняти економіку.

Джерело

Загрузка...

Залишити відповідь